Такий захід значиться у програмі, уривок з якої оприлюднила у Facebook запоріжанка Світлана Кущ, передають Патріоти України.
Вшанування юних чапаєвців має відбутися 12 жовтня у рамках відзначення Дня захисника. За словами дописувачки, покладання квітів до пам'ятника – щорічний захід в Запорізькому навчально-виховному комплексі "Запорізька Січ".
Кущ також звернула увагу на навчальні матеріали для першого класу школи, у них використовується прапор країни агресора.
Дописувачка просить відреагувати на викладені факти Міністерство освіти і науки України в особі очільниці Лілії Гриневич.
Довідка: Пам'ятник Юним чапаєвцям був встановлений на острові Хортиця у Запоріжжі 1968 року на честь групи школярів чи то розвідників, чи то диверсантів, які начебто допомагали радянським військам у серпні-вересні 1941 року. Деякі були розстріляні німцями чи загинули під час війни. Відомо про групу стало лише за 16 років після цього. Розкопав та розкрутив тему починаючий журналіст і за сумісництвом співробітник КДБ Ігор Фесуненко. На групі "Юні чапаєвці" він зробив карколомну кар'єру журналіста, згодом журналіста-міжнародника. Ідея була підхоплена радянською пропагандою, "Юні чапаєвці" стали місцевим – запорізьким варіантом краснодонської "Молодої гвардії", але її розмаху тема не набула: кількість підпільників та термін дій був скромнішим і нетривалим. Зважаючи на нашарування радянських міфів про війну, сьогодні важко оцінити, яка частина історії "юних чапаєвців" є фактами, яка легендами.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...