Тіло загиблої медсестри привезли з окупованого Донбасу в її рідне село Бастова Рудня Житомирської області, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Військовослужбовця поховають у п'ятницю, 23 лютого. Прощання розпочалося об 11:00. Попрощатися з загиблою прийшли односельці. "Для всіх нас це велике горе. Нехай Бог душу її прийме, вона всіх нас захищала, таких грішних, царство їй небесне", - сказала місцева мешканка.
"Ось це її робоче місце, вона дивилася тут жінок, це ще журнал, який вона вела. Я його не переробляла, він так і залишився", - розповіла фельдшер Людмила Данюк.
Після медичного коледжу Сабіну взяли на роботу. За словами колег, вона була спокійною і уважного до пацієнтів. Дівчина підписала контракт і пішла служити медсестрою в ЗСУ, що для її колег стало несподіванкою. "Вирішила раптом, що вона йде. Ну, можливо, вона готувалася, не розповідала", - зазначила Данюк.
За даними журналістів, останній раз Сабіна приїжджала додому на Різдво. Проте, навіть, тоді не відходила від телевізора, щоб бути в курсі подій в зоні АТО. "Вона, бідненька: їдуть хлопці, як я їх покину, як я можу не їхати. Вони кров'ю стікають, я, каже, не можу. Я повинна рятувати їх швидше", - розповіла бабуся загиблої Радчук Галина.
Про те, що Сабіна на передовій, вона нікому не розповідала. Загибла не хотіла, щоб її батьки хвилювалися. "Вона говорила: ми на другій лінії, у нас тут, навіть, взагалі не чути, що стріляють. А деколи чуєш у телефон, що стріляють, то каже – це ми на полігоні, у нас навчання йдуть", - розповіла мама Сабіни Тетяна Галицька.
У школі, де вчилася медик, приспущений прапор, а в холі стоїть її фото і запалена лампадка. Зазначається, що Сабіну Галицьку поховають на сільському кладовищі з усіма військовими почестями.
Сабіна Галицька народилася в 1994 році в селі Бастова Рудня Житомирської області. Вона закінчила дев'ять класів школи і поступила до медичного коледжу, де отримала спеціальність фельдшера. Рік тому дівчина працювала акушеркою і планувала отримати вищу освіту.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...