На Житомирщині попрощалися із загиблою в АТО 23-річною медсестрою (відео)

У зоні АТО 20 лютого в результаті обстрілу бойовиками загинула 23-річна медик 10-ї гірничо-штурмової бригади Сабіна Галицька.

Сабіна Галицька

Тіло загиблої медсестри привезли з окупованого Донбасу в її рідне село Бастова Рудня Житомирської області, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Військовослужбовця поховають у п'ятницю, 23 лютого. Прощання розпочалося об 11:00. Попрощатися з загиблою прийшли односельці. "Для всіх нас це велике горе. Нехай Бог душу її прийме, вона всіх нас захищала, таких грішних, царство їй небесне", - сказала місцева мешканка.

"Ось це її робоче місце, вона дивилася тут жінок, це ще журнал, який вона вела. Я його не переробляла, він так і залишився", - розповіла фельдшер Людмила Данюк.

Після медичного коледжу Сабіну взяли на роботу. За словами колег, вона була спокійною і уважного до пацієнтів. Дівчина підписала контракт і пішла служити медсестрою в ЗСУ, що для її колег стало несподіванкою. "Вирішила раптом, що вона йде. Ну, можливо, вона готувалася, не розповідала", - зазначила Данюк.

За даними журналістів, останній раз Сабіна приїжджала додому на Різдво. Проте, навіть, тоді не відходила від телевізора, щоб бути в курсі подій в зоні АТО. "Вона, бідненька: їдуть хлопці, як я їх покину, як я можу не їхати. Вони кров'ю стікають, я, каже, не можу. Я повинна рятувати їх швидше", - розповіла бабуся загиблої Радчук Галина.

Про те, що Сабіна на передовій, вона нікому не розповідала. Загибла не хотіла, щоб її батьки хвилювалися. "Вона говорила: ми на другій лінії, у нас тут, навіть, взагалі не чути, що стріляють. А деколи чуєш у телефон, що стріляють, то каже – це ми на полігоні, у нас навчання йдуть", - розповіла мама Сабіни Тетяна Галицька.

У школі, де вчилася медик, приспущений прапор, а в холі стоїть її фото і запалена лампадка. Зазначається, що Сабіну Галицьку поховають на сільському кладовищі з усіма військовими почестями.

Сабіна Галицька народилася в 1994 році в селі Бастова Рудня Житомирської області. Вона закінчила дев'ять класів школи і поступила до медичного коледжу, де отримала спеціальність фельдшера. Рік тому дівчина працювала акушеркою і планувала отримати вищу освіту.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...