На Житомирщині попрощалися із загиблою в АТО 23-річною медсестрою (відео)

У зоні АТО 20 лютого в результаті обстрілу бойовиками загинула 23-річна медик 10-ї гірничо-штурмової бригади Сабіна Галицька.

Сабіна Галицька

Тіло загиблої медсестри привезли з окупованого Донбасу в її рідне село Бастова Рудня Житомирської області, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Військовослужбовця поховають у п'ятницю, 23 лютого. Прощання розпочалося об 11:00. Попрощатися з загиблою прийшли односельці. "Для всіх нас це велике горе. Нехай Бог душу її прийме, вона всіх нас захищала, таких грішних, царство їй небесне", - сказала місцева мешканка.

"Ось це її робоче місце, вона дивилася тут жінок, це ще журнал, який вона вела. Я його не переробляла, він так і залишився", - розповіла фельдшер Людмила Данюк.

Після медичного коледжу Сабіну взяли на роботу. За словами колег, вона була спокійною і уважного до пацієнтів. Дівчина підписала контракт і пішла служити медсестрою в ЗСУ, що для її колег стало несподіванкою. "Вирішила раптом, що вона йде. Ну, можливо, вона готувалася, не розповідала", - зазначила Данюк.

За даними журналістів, останній раз Сабіна приїжджала додому на Різдво. Проте, навіть, тоді не відходила від телевізора, щоб бути в курсі подій в зоні АТО. "Вона, бідненька: їдуть хлопці, як я їх покину, як я можу не їхати. Вони кров'ю стікають, я, каже, не можу. Я повинна рятувати їх швидше", - розповіла бабуся загиблої Радчук Галина.

Про те, що Сабіна на передовій, вона нікому не розповідала. Загибла не хотіла, щоб її батьки хвилювалися. "Вона говорила: ми на другій лінії, у нас тут, навіть, взагалі не чути, що стріляють. А деколи чуєш у телефон, що стріляють, то каже – це ми на полігоні, у нас навчання йдуть", - розповіла мама Сабіни Тетяна Галицька.

У школі, де вчилася медик, приспущений прапор, а в холі стоїть її фото і запалена лампадка. Зазначається, що Сабіну Галицьку поховають на сільському кладовищі з усіма військовими почестями.

Сабіна Галицька народилася в 1994 році в селі Бастова Рудня Житомирської області. Вона закінчила дев'ять класів школи і поступила до медичного коледжу, де отримала спеціальність фельдшера. Рік тому дівчина працювала акушеркою і планувала отримати вищу освіту.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...