Наближаємось до тропіків: Еколог розповіла про майбутній клімат України (відео)

За прогнозами експертів, кліматичні умови в Україні в майбутньому можуть істотно погіршитися. А кількість екстремальних погодних явищ на території країни продовжить зростати.

Про це розповіла еколог Світлана Краківська, передають Патріоти України.

За її словами, з огляду на віддалене географічне розташування України, до ураганів справа не дійде, але смерчі можливі. "Ці явища зараз в Україні рідкісні, але в подальшому вони будуть посилюватися", - уточнила Краківська.

На думку еколога, клімат в Україні буде змінюватися і наближатися до тропічного. Тому українцям варто очікувати на спеку і розуміти, що до таких умов потрібно адаптуватися і адаптувати середу проживання. "Бо разом з тими більш комфортними умовами, яких люди хочуть, прийдуть також і різні шкідники, і нові захворювання, до яких нам буде нелегко пристосуватися", - пояснила вона.

Втім, є і позитив, уточнила Краківська, адже у разі теплих тропічних зим на обігрів житла буде витрачатися значно менше коштів. "У нас буде менше обморожень та інших проблем, властивих холодному клімату", - резюмувала вона.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Французи захищають своє право вести себе вдома за своїми правилами, а уряди ісламських країн вимагають, щоб вони вели себе за нормами ісламу", - російський журналіст

субота, 31 жовтень 2020, 11:30

Серія жовтневих терактів у Франції, жертвами якої стали кілька людей, це лише один із проявів тієї релігійної війни, яку ісламський світ веде проти Європи і її цінностей. "Серия октябрьских терактов во Франции, жертвами которой стали несколько человек,...

Хай розвалює недоімперію Путіна: Відомому сепаратисту, який "відмітився" на Донбасі, надали політичний притулок в РФ

субота, 31 жовтень 2020, 11:15

Як зазначив Айо, наступним кроком для нього стане отримання російського громадянства. Росія задовольнила клопотання про надання політичного притулку громадянину Латвії, який воював на боці терористів «ДНР» Бенессу Айо, відомому як «Чорний Ленін». Про ц...