"Надя, ты ли это?": "Я спалю до бісової матері цю трибуну разом з усім парламентом", - Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відзначився неоднозначною заявою під час виступу з трибуни українського парламенту.

Фракція Радикальної партії виступає проти продажу українських земель сільськогосподарського призначення, заявив лідер фракції Олег Ляшко на засіданні парламенту 23 травня, передають Патріоти України.

"Я спалю до бісової матері цю трибуну разом з усім парламентом. Але ми не дамо продати землю і забрати в українців і української нації майбутнє", – заявив Ляшко.

Він закликав депутатів і політичні сили поза парламентом "об'єднати зусилля і не дати роздерибанити землю". "Щоб не доводити до крайнощів, ми пропонуємо цивілізований шлях розвитку – внесення змін до Конституції... Записати: основою аграрного устрою України є фермерське господарство. Забити осиковий кіл у плани міжнародних фінансових куркулів і транснаціональних корпорацій забрати нашу землю... Українська земля має належати виключно українському народові... Ми вимагаємо припинити політику продажу землі", – додав лідер Радикальної партії.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...