На середині випробувань у солдатів настає, як кажуть інструктори, "чорний день". Він означає повне виснаження, та пережити його можуть лише найвмотивованіші, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.
Які пекельні випробування чекають на солдата вночі?
Рекрути вісім годин виконували пекельні фізичні навантаження. До прикладу, вправа з 200-кілограмовою колодою, якою перевіряли силу командного духу. Якщо ж кандидати чітко не розраховували свої сили, то навантаження мали фатальні наслідки.
Не зважаючи на складність випробувань, вибуло не так багато осіб. Однак, кожна наступна втрата відчувалась особливо гостро.
Тут за три дні проживання з компанією, вони стають тобі сім'єю. Проблеми, за які ми потім відповідаємо разом, це все сильно згуртовує. Тут немає поганих, хороших, тут є "ми не догледіли за тобою", "ми за тебе відповідаємо", – сказав Юрій.
Після "чорного дня" на рекрутів чекало нове випробування – перші так звані "індивідуальні азимути". Кандидатам дають чотири години, аби самотужки знайти в лісі необхідні точки.
Яка суть індивідуальних азимутів? Аби ходити по азимуту, солдатам треба прокласти на карті маршрут з точки перебування до точки призначення. Вони мають вирахувати відстань і азимут, тобто кут відносно напрямку на північ, за яким вони і мають рухатись на місцевості. Щонайменше кожні сто метрів слід брати новий орієнтир, аби не збитися з маршруту.
Найважче це робити у лісі, коли починає вечоріти та настає повна темрява.
За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...
17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...