"Найбільше шансів очолити Єдину Помісну Українську Православну Церкву у Філарета", - релігієзнавець

З наближенням об'єднавчого Собору все частіше обговорюється питання, хто ж може очолити новостворену Єдину Помісну Українську Православну Церкву.

"Це може бути хтось із тих, хто зараз проживає в Україні, хто зараз є предстоятелем церкви, або це може бути хтось із тих, хто приїжджав, з посланців патріарха Константинопольського Варфоломія. Але, швидше за все, це буде один з тих ієрархів, які зараз керують своїми єпархіями або церквами в Україні", заявив в ефірі однієї з радіостанцій релігієзнавець, народний депутат Віктор Єленський, передають Патріоти України.
Він уточнив, що в УПЦ КП неодноразово спікери говорили про те, що вони не бачать предстоятелем, принаймні кандидатом в предстоятелі, когось іншого, крім нинішньому предстоятеля УПЦ КП. Також немає інформації, щоб хтось із інших ієрархів висував свою кандидатуру. Це нічого, звичайно, не означає, тому що в церкві не ведуть передвиборчі кампанії, але те, що ніхто з церковників не заявляв, або його прихильники не заявляли про такі амбіції - це, очевидно, говорить на користь нинішнього предстоятеля УПЦ КП.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...