Найгірше й найболісніше вже позаду, - Порошенко

Внаслідок російської агресії на Донбасі загинуло понад 10 тисяч людей.

Про це заявив президент Петро Порошенко у своєму виступі на параді з нагоди Дня незалежності в Києві, передають Патріоти України.

"Понад 10 тисяч українських життів на совісті агресора. Повік не забудемо й не пробачимо", - сказав він.

Порошенко заявив, що на 26 році незалежності Україна вийшла з глибокого шоку, який спричинила для її економіки російська гібридна агресія, відновилося зростання ВВП, і подальші прогнози є позитивними.

"Про те, що найгірше й найболісніше вже позаду, можна говорити доволі впевнено. З одним лише застереженням: ми не знаємо, що в голові в того, хто сидить за поребриком і посилає до нас тих, про кого сам каже "их там нет". Найменше чого хоче Росія – це успішної України. Хоча вона взагалі ніякої України не сприймає. Тому в кремлівських лабораторіях то Новоросію видумають, то, як зовсім нещодавно, Малоросію", - сказав президент.

"Що на це скажеш? Нехай собі як знають божеволіють, конають, а нам своє робить. Хоча це рядок з радянізованого Павла Тичини, він цілком годиться як наша відповідь росіянам", - додав він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...