Однією з найбільш імовірних версій катастрофи пасажирського літака Ан-148 у Підмосков'ї є теракт, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" український льотчик, колишній співробітник конструкторського бюро держпідприємства "Антонов", заслужений штурман-випробувальник СРСР Олег Коршунов, передають Патріоти України.
"Це таємниця, покрита мороком. Визначеності немає жодної. Одразу ж висунули версію катастрофи, як і в кожному такому випадку: технічна несправність, людський чинник, погодні умови і, можливо, теракт. Треба визнати, версію теракту я б поставив на перше місце. Наприклад, коли на Синайському півострові розбився літак, імовірність теракту тривалий час навіть не розглядали. Про неї заговорили, коли вже зовсім діватися було нікуди", – зазначив співрозмовник.
Він підкреслив, що екіпаж літака не передав на землю жодної інформації. "Літак був у процесі набирання робочого ешелону – це 9–10 тис. метрів. Маніпуляції, які призвели до втрати висоти і швидкості, не вносять ясності. Припустити що-небудь дуже складно. І підозріло, що не було радіообміну – на землю нічого не передали. Найімовірніше, в екіпажу не було часу, щоб повідомити хоч якусь інформацію. Моментального руйнування двигуна практично не буває – він може загорітися. І на це потрібен якийсь час. Але тут я б звернув увагу, що літак буквально гепнувся на землю. На великій швидкості розліталися його охоплені полум'ям шматки. Я вважаю, що літак горів уже до того, як зіткнувся із землею. Хоча причини катастрофи можуть бути дуже різними, поки ми можемо тільки розмірковувати", – резюмував Коршунов.
Пасажирський літак Ан-148 "Саратовских авиалиний", що виконував рейс із Москви в Орськ, зник з екранів радарів через кілька хвилин після вильоту з аеропорту Домодєдово 11 лютого. Уламки літака було виявлено в Раменському районі Московської області. На борту перебували 65 пасажирів і шість членів екіпажу.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...