"Анексія Криму Росією і перші тижні війни на Донбасі показали, що Збройні сили України - скам'яніла структура, нездатна до будь-яких ефективних дій перед обличчям навіть мінімального втручання противника", - стверджує він.
За словами експерта, значна частина особового складу української армії поступово усвідомлювала, кого вони представляють тільки під час конфлікту, тому "не рідко в одному з пострадянських військових округів вони ставали на сторону Росії".
"Війна в Донбасі сформувала українську армію. Ця подія допомогла солдатам отримати усвідомлення і мотивацію. Також вона змусила адміністрацію Міністерства оборони України й уряд пристосувати структуру - вперше з моменту її створення - до реальних оперативних потреб і витратитися на запобігання краху в області навчання й устаткування, принаймні, до рівня, що дозволяє вести війну на рівних умовах з проросійськими сепаратистами", - підсумував Вільк.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...