Найсильніша жінка планети з України встановила новий світовий рекорд (відео)

Два роки тому в Італії Ольга стала першою українською жінкою-рекордсменкою "Книги рекордів Гіннесса".

У Києві найсильніша жінка планети, рекордсменка Ольга Лящук встановила черговий світовий рекорд. Своїми стегнами лише за 7 секунд їй вдалося розчавити 3 великих кавуна. Відповідне відео можна подивитися на YouTube, передають Патріоти України.

"Стронг-вумен Ольга Лящук - ще один доказ того, що українки не тільки найкрасивіші, але й найсильніші жінки планети. Їй подарували зірку на площі зірок у столиці", - йдеться у відеоматеріалі.

Два роки тому в Італії Ольга стала першою українською жінкою-рекордсменкою "Книги рекордів Гіннесса". Дівчина стегнами розчавила 2 кавуна за 14 секунд. Тепер вона вирішила повторити рекорд, скоротивши час.

Нагадаємо, на першому чемпіонаті світу серед стронгвумен-професіоналів Strongest Women in the World-2017 Olimpia українка Ольга Лящук завоювала в Лас-Вегасі титул найсильнішої жінки планети.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...