"Наївні": Експерт розкрив справжню позицію Заходу щодо Росії

Лідери західних держав наївно думали, що чим більше Російська Федерація буде інтегруватися на Захід, тим більше буде переймати західні цінності і правила.

Сталося навпаки, РФ вдалося "експортувати" свою систему на Захід, розповів експерт Центру аналізу європейської політики Брайан Вітмор в ефірі телеканалу Прямий, передають Патріоти України.

На його думку, зараз Росія і західні держави не перебувають в стані війни, але є протистояння їх систем. "... Є система західних цінностей, яка базується на наших багаторічних досягнення і правилах поведінки - це повага до особистості, права людини, прозорість. І є система на Сході ... - і це система корупції, підкупу ... Ця система існувала в радянські часи, існувала ще до Радянського Союзу, і ось - існує зараз ", - підкреслив аналітик.

За словами співрозмовника, Захід наївно вважав, що чим більше РФ буде інтегруватися на Захід, тим більше буде переймати західні цінності і правила. "Але сталося зовсім навпаки. Росії вдалося експортувати систему на Захід, в західні країни. І ось тепер у нас протистояння двох систем ...", - додав Уітмор.

Експерт пояснив, що за часів холодної війни ці дві системи були обмежені, закриті своїми блоками, а тепер вони інтегруються.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Більше не блондинка: Аліна Гросу після розлучення зважилася на зміну іміджу

середа, 20 жовтень 2021, 23:30

Співачка любить привертати до себе увагу і епатувати публіку. "Как оказалось пара прожила вместе не больше полугода после роскошной свадьбе в Италии, где Алина поменяла 5 нарядов, а торжество обошлось родителям экс-супругов больше чем в 100 000 евро. П...

З архіву ПУ. Будьте здорові! Медики назвали п'ять продуктів, які потрібно їсти кожен день

середа, 20 жовтень 2021, 23:05

Їх вживання позитивно впливає на м'язову масу, що грає важливу роль для стану здоров'я. Медики розповіли про п'ять продуктів, які рекомендується включити в раціон жінкам, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Згідно твердженням медик...