Наївся "рускім міром" досхочу: В окупованому Свердловську повісився "ополченець ЛНР" (фото)

З'ясувалося, що загиблий неодноразово скаржився знайомим, що його відвідують суїцидальні думки. Мабуть, "товариші по зброї" не надали значення депресивним настроям однополчанина, та й близькі відмахнулися.

У селищі Ведмеже (колишній Володарськ) що в Свердловському районі на Луганщині "боєць народної міліції ЛНР" наклав на себе руки. Інформацію про подію, а також фотографії самогубці опубліковані в спільноті "ЛНР - хроніки дурдому" у Facebook, передають Патріоти України.

Як стало відомо, загиблого звали Олександр Балакін. Він повісився на дереві.Адміністрація групи, де публікують інсайдерську інформацію з окупованої частини Луганської області, приходить до висновку, що Балакіна "загнала в петлю" сімейна драма. Крім того, є інформація, що ополченець не раз говорив, що його відвідують думки про суїцид.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У пари нільських крокодилів у Харківському зоопарку народилися дитинчата (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 8:24

У зоопарках крокодили часто скидають кладку в воду, і яйця гинуть. «Яйця нільських крокодилів щільні, але за час інкубації шкаралупа стає тоншою. Коли прийшов час, крокодильчики, прогризаючи в шкаралупі отвір, вибралися зі своїх «будиночків» і почали в...

"Тремти, Росіє!": Американський експерт розповів, чому Кремлю потрібно боятися українську армію

вівторок, 23 липень 2019, 8:05

Дослідник звертає увагу, що українські збройні сили значно підвищили рівень керованості, тренованості та професіоналізму в останні роки. «Бійся, Росія: Українська армія стає силою, з якою потрібно рахуватися». З такою назвою вийшла стаття дослідника ам...