Найвищу у світі статую встановили в Індії (фото, відео)

Монумент отримав назву Статуя Єдності.
В індійському штаті Гуджарат завершили будівництво найвищої статуї в світі. Монумент отримав назву Статуя Єдності і зведений на честь Валлабхаї Патель - послідовника Махатми Ганді, одного з лідерів руху за незалежність Індії та заступника прем'єр-міністра Індії, передають Патріоти України.
Висота статуї становить 182 метри (240 метрів з постаментом). Вона в два рази вище, ніж Статуя Свободи в США (93 м) і випереджає за своїми розмірами статую Будди в Японії (153 м).

Будівництво статуї почалося в 2013 року, а його бюджет, за приблизними оцінками, становить 600 млн доларів.

Джерело: ВВС
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...