Нам є чим пишатися: Популярний європейський журнал присвятив матеріал українській музиці

Видання склало свій рейтинг найкращих українських альбомів 2017 року.

Популярний європейський онлайн-журнал Beehype, який розповідає про актуальну музику з усього світу, присвятив матеріал сучасним українським виконавцям, передають Патріоти України.

Так, видання, створене польським критиком Маріушем Хэрмой, склало свій топ-12 українських альбомів 2017 року. В рейтинг Beehype потрапили як молоді, так і групи і виконавці, що вже стали відомими в Європі.

В топ-12 потрапили альбоми киян "Брудні" і 5 Vymir, рокерів з Калуша "Зэ Джозерс", харків'ян "Пошлая Молли" та інших. Навіть знайшлося місце англомовному альбому Івана Дорна.

12 найкращих українських альбомів 2017 року за версією Beehype:

1. Peredmova - “Абетка”

2. Terry Phao - “Запах Моря”

3. Зэ Джозерс - “Спор”

4. Stepan I Meduza - “Прощение”

5. Me’leron - “R”

6. [O] - “Самий Сок”

7. Брудні - “Чому Брудні?”

8. Mashlaw - “Mist”

9. Straytones - “Straytones”

10. Ivan Dorn - “OTD”

11. Пошлая Молли - “8 способов как бросить др*чить”

12. 5 Vymir - “Novi Imena"

За словами засновника Beehype, ідея проекту в тому, щоб "збирати цікаву регіональну музику з усього світу і показувати її глобальній аудиторії". Beehype збирає цікаву музику з різних країн і пише про неї, залучаючи також журналістів для критики та оглядів. Найбільше уваги видання приділяє власне локальним сценам, мало відомим на заході. В кінці кожного року журнал робить великі топи кращої музики по кожній країні. Україна, звичайно, теж в їхньому списку зацікавленості. Український топ, до речі, публікується вже четвертий рік поспіль.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...