Нам є чим пишатися: Популярний європейський журнал присвятив матеріал українській музиці

Видання склало свій рейтинг найкращих українських альбомів 2017 року.

Популярний європейський онлайн-журнал Beehype, який розповідає про актуальну музику з усього світу, присвятив матеріал сучасним українським виконавцям, передають Патріоти України.

Так, видання, створене польським критиком Маріушем Хэрмой, склало свій топ-12 українських альбомів 2017 року. В рейтинг Beehype потрапили як молоді, так і групи і виконавці, що вже стали відомими в Європі.

В топ-12 потрапили альбоми киян "Брудні" і 5 Vymir, рокерів з Калуша "Зэ Джозерс", харків'ян "Пошлая Молли" та інших. Навіть знайшлося місце англомовному альбому Івана Дорна.

12 найкращих українських альбомів 2017 року за версією Beehype:

1. Peredmova - “Абетка”

2. Terry Phao - “Запах Моря”

3. Зэ Джозерс - “Спор”

4. Stepan I Meduza - “Прощение”

5. Me’leron - “R”

6. [O] - “Самий Сок”

7. Брудні - “Чому Брудні?”

8. Mashlaw - “Mist”

9. Straytones - “Straytones”

10. Ivan Dorn - “OTD”

11. Пошлая Молли - “8 способов как бросить др*чить”

12. 5 Vymir - “Novi Imena"

За словами засновника Beehype, ідея проекту в тому, щоб "збирати цікаву регіональну музику з усього світу і показувати її глобальній аудиторії". Beehype збирає цікаву музику з різних країн і пише про неї, залучаючи також журналістів для критики та оглядів. Найбільше уваги видання приділяє власне локальним сценам, мало відомим на заході. В кінці кожного року журнал робить великі топи кращої музики по кожній країні. Україна, звичайно, теж в їхньому списку зацікавленості. Український топ, до речі, публікується вже четвертий рік поспіль.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...