"Нам по**й на Україну!": Позиція безрідного виродка, - Буткевич

Українцям, які хочуть слухати виконавців, які їздять із гастролями в окупований Крим, слід зізнатися, що їм все одно, що буде з Україною.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Богдан Буткевич, передають Патріоти України.

"А давайте ті, хто хоче слухати в Україні російських музикантів, які їздять у Крим, чесно скажуть: нам по**й на Україну. Нам по**й на Україну і те, що у неї відгризли 6% території. Нам по**й, чи повернуть Крим", - написав Буткевич.

Він наголосив, що також таким людям все одно, що подібні поїздки на окуповану територію відокремлюють її від повернення в Україну.

"Нам по**й на те, що кожен день на фронті гинуть кілька людей, які там воюють якраз за те, щоб ці 6% не перетворилися в 66%. Нам по**й на тисячі загиблих і мільйони біженців", - зазначив Буткевич.

Він наголосив, що такі люди керуються тільки одним бажанням - слухати конкретного виконавця, тому що так простіше.

"Нам не по**й тільки на самих себе і свої особисті примхи. Чи має така позиція право на життя? Під час війни? Повною мірою. Тільки це позиція безрідного виродка. Який не заслуговує ні поваги, ні уваги. Крапка", - підсумував Буткевич.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...