Намагається позбутись статусу ізгоя: Пореченков несподівано "став на захист" бунтаря Єфремова

Відомий актор, який засвітився з кулеметом в числі бойовиків, які штурмують Донецький аеропорт, несподівано "покаявся". І вирішив заступитися за колегу по цеху Михайла Єфремова, який дотримується діаметрально протилежних поглядів по відношенню до України.

Михайла Пореченкова, мабуть, відпустила "любов до Новоросії", і він висловився на підтримку свого тезки і колеги-артиста Михайла Єфремова, якого хочуть позбавити звання Заслуженого артиста Росії, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Бунтар Єфремов регулярно піддає жорсткій критиці правлячу верхівку РФ, часто їздить на гастролі в Україну, а в інтерв'ю журналістам відверто висловлюється з приводу всього того, що його не влаштовує в зовнішній і внутрішньої політиці рідної країни. З цієї причини в Держдумі зародилася ідея позбавити всенародно улюбленого актора звання.Але за Єфремова несподівано заступився Пореченков. "Я думаю, что звание ему не за высказывания давали, а за его работу, за какие-то творческие вещи. Мне кажется, что это неправильно, Мишу я знаю давно с хорошей стороны... К сожалению, я не слышал, что он говорил, и мне кажется, что в творчестве он достиг больших высот, и мы знаем его как прекрасного артиста, поэтому как-то одно с другим не вяжется", - додав Пореченков.

Що стосується самого "винуватця" конфлікту, то він із ситуації проблеми не робить. Коментуючи перспективу "позбавлення звання", Михайло Єфремов з посмішкою заявив журналістам, що ситуація йому "по барабану".

Інші публікації автора

В центрі столиці "орудує" банда зухвалих підлітків-злодіїв (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 7:24

Зловмисник, ідучи позаду жертви, витягує із її кишень та сумок цінні речі, а інші його прикривають. Кияни звернули увагу на групу підлітків, які нахабно обкрадають людей у центрі столиці. Відповідне відео з'явилось у Facebook-пабліку "Київ Оперативний"...

З Нового року газ для підприємств і для населення буде коштувати однаково

п’ятниця, 6 грудень 2019, 7:10

З початком опалювального сезону мільйони українців щомісяця з побоюванням чекають нових платіжок за комунальні послуги. "Это касается и новых механизмов формирования цены на газ для населения, и отмены предельного уровня тарифов на отопление и горячее ...