Намагається позбутись статусу ізгоя: Пореченков несподівано "став на захист" бунтаря Єфремова

Відомий актор, який засвітився з кулеметом в числі бойовиків, які штурмують Донецький аеропорт, несподівано "покаявся". І вирішив заступитися за колегу по цеху Михайла Єфремова, який дотримується діаметрально протилежних поглядів по відношенню до України.

Михайла Пореченкова, мабуть, відпустила "любов до Новоросії", і він висловився на підтримку свого тезки і колеги-артиста Михайла Єфремова, якого хочуть позбавити звання Заслуженого артиста Росії, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Бунтар Єфремов регулярно піддає жорсткій критиці правлячу верхівку РФ, часто їздить на гастролі в Україну, а в інтерв'ю журналістам відверто висловлюється з приводу всього того, що його не влаштовує в зовнішній і внутрішньої політиці рідної країни. З цієї причини в Держдумі зародилася ідея позбавити всенародно улюбленого актора звання.Але за Єфремова несподівано заступився Пореченков. "Я думаю, что звание ему не за высказывания давали, а за его работу, за какие-то творческие вещи. Мне кажется, что это неправильно, Мишу я знаю давно с хорошей стороны... К сожалению, я не слышал, что он говорил, и мне кажется, что в творчестве он достиг больших высот, и мы знаем его как прекрасного артиста, поэтому как-то одно с другим не вяжется", - додав Пореченков.

Що стосується самого "винуватця" конфлікту, то він із ситуації проблеми не робить. Коментуючи перспективу "позбавлення звання", Михайло Єфремов з посмішкою заявив журналістам, що ситуація йому "по барабану".

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Бешкетують і знищують вулики: Волинь атакують агресивні п'яні бджоли (відео)

субота, 25 вересень 2021, 23:30

Пасічники розповідають, що бджіл споюють спиртом і солодким сиропом. На Волині жителі виявили агресивних бджіл, які знищують цілі родини комах і розоряють чужі вулики. Люди стверджують, що пасічник дає своїм бджолам солодкий сироп і дає їм спиртом, том...

З архіву ПУ. Господині на замітку: Ніжні заварні млинці

субота, 25 вересень 2021, 21:00

Такі млинці добре смакуватимуть із сиропом, медом, варенням або згущеним молоком. Неймовірно смачні, ніжні та ажурні – такими виходять заварні млинці на кефірі. Їх можна готувати в солодкому варіанті, додавши цукор, а також несолодкими, передають Патрі...