Намагається позбутись статусу ізгоя: Пореченков несподівано "став на захист" бунтаря Єфремова

Відомий актор, який засвітився з кулеметом в числі бойовиків, які штурмують Донецький аеропорт, несподівано "покаявся". І вирішив заступитися за колегу по цеху Михайла Єфремова, який дотримується діаметрально протилежних поглядів по відношенню до України.

Михайла Пореченкова, мабуть, відпустила "любов до Новоросії", і він висловився на підтримку свого тезки і колеги-артиста Михайла Єфремова, якого хочуть позбавити звання Заслуженого артиста Росії, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Бунтар Єфремов регулярно піддає жорсткій критиці правлячу верхівку РФ, часто їздить на гастролі в Україну, а в інтерв'ю журналістам відверто висловлюється з приводу всього того, що його не влаштовує в зовнішній і внутрішньої політиці рідної країни. З цієї причини в Держдумі зародилася ідея позбавити всенародно улюбленого актора звання.Але за Єфремова несподівано заступився Пореченков. "Я думаю, что звание ему не за высказывания давали, а за его работу, за какие-то творческие вещи. Мне кажется, что это неправильно, Мишу я знаю давно с хорошей стороны... К сожалению, я не слышал, что он говорил, и мне кажется, что в творчестве он достиг больших высот, и мы знаем его как прекрасного артиста, поэтому как-то одно с другим не вяжется", - додав Пореченков.

Що стосується самого "винуватця" конфлікту, то він із ситуації проблеми не робить. Коментуючи перспективу "позбавлення звання", Михайло Єфремов з посмішкою заявив журналістам, що ситуація йому "по барабану".

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Уступить дорогу молодым": Шнур покидає "Ленінград"

понеділок, 21 жовтень 2019, 15:30

Ще з травня численні фанати групи "Ленінград" сподівалися, що заява їхнього улюбленого музиканта про розпуск музичного колективу виявиться всього лише невдалим жартом. У суботу, 12 жовтня, група «Ленінград» дала останній концерт прощального туру в Санк...

Було багато крові: У Херсоні зграя собак напала на чоловіка

понеділок, 21 жовтень 2019, 14:05

Інцидент стався вночі 20 жовтня. Херсоні на чоловіка напала зграя собак, передають Патріоти України з посиланням на Херсон Daily. Як повідомляють очевидці в соцмережі, це сталося о 21:35 на розі вул. Карбишева і просп. 200 років Херсона.