"Нанесення шкоди "верховній гідності": Фотограф Кім Чен Ина потрапив у курйоз і втратив роботу

Особистого фотографа Кім Чен Ина звільнили за те, що знімав лідера КНДР дуже близько.

Кім Чен Ин

Крім того, 47-річного чоловіка також виключили із партії, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Зазначено, що фотограф, імовірно, порушив регламент зйомок. Коли лідер КНДР вийшов із автомобіля, фотограф приблизно на 3 секунди затулив собою главу держави, що було сприйнято як нанесення шкоди "верховній гідності".

У Північній Кореї існує правило, згідно з яким Кім Чен Ина не можна фотографувати з відстані ближче двох метрів і робити відео або фото прямо перед ним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...