"Нанесення шкоди "верховній гідності": Фотограф Кім Чен Ина потрапив у курйоз і втратив роботу

Особистого фотографа Кім Чен Ина звільнили за те, що знімав лідера КНДР дуже близько.

Кім Чен Ин

Крім того, 47-річного чоловіка також виключили із партії, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Зазначено, що фотограф, імовірно, порушив регламент зйомок. Коли лідер КНДР вийшов із автомобіля, фотограф приблизно на 3 секунди затулив собою главу держави, що було сприйнято як нанесення шкоди "верховній гідності".

У Північній Кореї існує правило, згідно з яким Кім Чен Ина не можна фотографувати з відстані ближче двох метрів і робити відео або фото прямо перед ним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Аваков підсумував все, що наразі може повідомити про вбивство Шеремета

субота, 14 грудень 2019, 10:24

Українські правоохоронці оприлюднили лише до десяти відсотків інформації, зібраної під час розслідування вбивства Павла Шеремета. Водночас слідство досі не має відповіді на всі питання щодо підозрюваних осіб і їхні мотивів. Про це в ефірі програми "Пра...

Держюджет-2020 розкриває свої сюрпризи: Отримати безкоштовну вищу освіту стане ще важче, не кажучи вже про стипендії

субота, 14 грудень 2019, 10:12

В Україні хочуть зменшити фінансування ВНЗ, що позначиться і на стипендіях. У Міністерстві освіти готуються змінити систему фінансування ВНЗ і з наступного року університети отримають лише 80% від фінансування. За решту 20% їм доведеться поборотися – ц...