"Нанотехнології" по-російськи: У Воронежі оригінально підійшли до вирішення проблеми ремонту доріг (фотофакт)

На проблемні ділянки вони поклали матраци.

Воронежців вважають, що таким способом вони показали відповідальним особам, де головні проблеми з дорогами, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

"Це нанотехнології, а насправді тепер влада зверне увагу на цю дорогу"; "Будемо боротися з поганими дорогами з допомогою матраців"; "Оригінально, головне, щоб ніхто не заснув на них"; "Ось це дійсно розібралися з ямами, тепер у всіх буде м'яка дорога", - кажуть місцеві жителі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Тремти, Росіє!": Американський експерт розповів, чому Кремлю потрібно боятися українську армію

вівторок, 23 липень 2019, 8:05

Дослідник звертає увагу, що українські збройні сили значно підвищили рівень керованості, тренованості та професіоналізму в останні роки. «Бійся, Росія: Українська армія стає силою, з якою потрібно рахуватися». З такою назвою вийшла стаття дослідника ам...

Шантаж України: Експерти розповіли, що стоїть за розморожуванням "Південного потоку"

вівторок, 23 липень 2019, 7:56

Фахівці поділилися міркуваннями про мотиви російського "Газпрому"... 22 липня, в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що "Газпром" оголосив тендер на проведення інженерних пошуків і повернувся до реалізації проекту "Південний потік", який був зу...