"Напевне, музей якийсь виніс під покровом ночі": Активістів вразили "новинки" у маєтку Медведєва (відео)

Російський прем’єр-міністр продовжує покращувати свою шикарну садибу.

Дмитро Медведєв

Фонд боротьби з корупцією російського опозиційного політика Олексія Навального опублікував нове відео. Воно складається з двох частин, але об’єднані однією темою – корупцією в верхівці Кремля, а саме в корупційних угодах прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, повідомляють Патріоти України.

Так, працівники ФБК розповідають, що на судовому засіданні, яке відбулося за позовом російського мільярдера Алішера Усманова проти Навального, юристи олігарха тільки підтвердили корупцію глави уряду. Нагадаємо, саме Усманов подарував садибу за 5 млрд рублів благодійному фонду, яким керує найкращий друг Медведєва. Йдучи в розріз зі здоровим глуздом, на судовому засіданні юристи одного з найбагатших росіян Усманова пред’явили документи, які підтвердили факти озвучені у фільмі “Він Вам не Дімон”.

У другій же частині ролика, журналісти показали свіжі кадри тієї самої садиби. З часів останньої зйомки на території садиби з’явилися статуї. “Медведєв, напевне, музей якийсь виніс під покровом ночі”, – припустили в ФБК.

Також у Фонді боротьби з корупцією відзначили, що на території ділянки є шикарний банний комплекс. Варто врахувати, що на ще одній дачі Медведєва побудована лазня в 1000 квадратних метрів.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Прорський Колос: Найбільший у світі готель так і не прийняв жодного гостя (фото, відео)

неділя, 5 грудень 2021, 1:00

Острів Рюген ще з часів утворення Німецької імперії привертав до себе увагу туристів. Готель довжиною 4 кілометри, здатний вмістити 20 тисяч відпочиваючих одночасно, так і не був відкритий для туристів. Він знаходиться на острові Рюген в Балтійському м...

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...