"Напевне, музей якийсь виніс під покровом ночі": Активістів вразили "новинки" у маєтку Медведєва (відео)

Російський прем’єр-міністр продовжує покращувати свою шикарну садибу.

Дмитро Медведєв

Фонд боротьби з корупцією російського опозиційного політика Олексія Навального опублікував нове відео. Воно складається з двох частин, але об’єднані однією темою – корупцією в верхівці Кремля, а саме в корупційних угодах прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, повідомляють Патріоти України.

Так, працівники ФБК розповідають, що на судовому засіданні, яке відбулося за позовом російського мільярдера Алішера Усманова проти Навального, юристи олігарха тільки підтвердили корупцію глави уряду. Нагадаємо, саме Усманов подарував садибу за 5 млрд рублів благодійному фонду, яким керує найкращий друг Медведєва. Йдучи в розріз зі здоровим глуздом, на судовому засіданні юристи одного з найбагатших росіян Усманова пред’явили документи, які підтвердили факти озвучені у фільмі “Він Вам не Дімон”.

У другій же частині ролика, журналісти показали свіжі кадри тієї самої садиби. З часів останньої зйомки на території садиби з’явилися статуї. “Медведєв, напевне, музей якийсь виніс під покровом ночі”, – припустили в ФБК.

Також у Фонді боротьби з корупцією відзначили, що на території ділянки є шикарний банний комплекс. Варто врахувати, що на ще одній дачі Медведєва побудована лазня в 1000 квадратних метрів.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...