"Напевне, музей якийсь виніс під покровом ночі": Активістів вразили "новинки" у маєтку Медведєва (відео)

Російський прем’єр-міністр продовжує покращувати свою шикарну садибу.

Дмитро Медведєв

Фонд боротьби з корупцією російського опозиційного політика Олексія Навального опублікував нове відео. Воно складається з двох частин, але об’єднані однією темою – корупцією в верхівці Кремля, а саме в корупційних угодах прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, повідомляють Патріоти України.

Так, працівники ФБК розповідають, що на судовому засіданні, яке відбулося за позовом російського мільярдера Алішера Усманова проти Навального, юристи олігарха тільки підтвердили корупцію глави уряду. Нагадаємо, саме Усманов подарував садибу за 5 млрд рублів благодійному фонду, яким керує найкращий друг Медведєва. Йдучи в розріз зі здоровим глуздом, на судовому засіданні юристи одного з найбагатших росіян Усманова пред’явили документи, які підтвердили факти озвучені у фільмі “Він Вам не Дімон”.

У другій же частині ролика, журналісти показали свіжі кадри тієї самої садиби. З часів останньої зйомки на території садиби з’явилися статуї. “Медведєв, напевне, музей якийсь виніс під покровом ночі”, – припустили в ФБК.

Також у Фонді боротьби з корупцією відзначили, що на території ділянки є шикарний банний комплекс. Варто врахувати, що на ще одній дачі Медведєва побудована лазня в 1000 квадратних метрів.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...