Інцидент стався за адресою бульвар Перова, 54. У магазині, де продають зброю, в 6:02 спрацювала сигналізація і на місце виїхали правоохоронці. Вони встановили, що всередині знаходиться невідомий і б'є вітрини.
"На допомогу прибули екіпажі патрульної поліції і оточили будівлю. До місця викликали спецпідрозділ КОРД, але до їх прибуття, близько 8:30, грабіжник сам вийшов з приміщення магазину. Його відразу ж затримали і закували в наручники. Після затримання молодий чоловік розплакався", - йдеться в повідомленні.
Як з'ясувалося, зловмисником виявився хлопець 1998 року народження. Він зізнався, що вживав метадон, але що робив в магазині - пояснити не зміг. Також затриманий спробував винести дві сумки з товарами. По приїзду КОРД обстежив приміщення і переконався, що всередині нікого немає.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...