"Наша армія тримається на трьох китах: показуха, бюрократія і статут 60-х років", - військовослужбовець ЗСУ

Вадим Рудь пішов на війну добровольцем в 2014 році, відслужив за чотири роки три контракти - в Національній гвардії, 131-му розвідбаті ЗСУ, 95-й аеромобільній бригаді. Останній контракт у десантно-штурмових військах закінчив у вересні 2018-го.

За словами бійця, в ЗСУ досі дотримуються правил і засад "совка". Про це він розповів у Facebook, передають Патріоти України.

Так, боєць зазначає, що в армії панують показуха і бюрократія. "Показуха в усьому - від столовки до параду. Нєібьот шо в столовці 250 чоловік траванулось. Зато коли приїхала знімальна група - зафігачим 3 страви на вибір.

Бюрократія. Тотальна і не знаюча жалю, як наша Арта. Бюрократія в усьому - на кожен папірець треба не менше 3-х папірців. Знаєте скільки потрібно папірців, щоб провести планову стрілянину з автомата? 10-12 на кожного, повторюю, кожного В/С. Скільки треба папірців, щоб отримати запасні частини? 6-7. І так в усьому", - пише Рудь.

Крім того, як і раніше дотримується написаний ще при Радянському Союзі статут ЗСУ.

"Ця книжка написана в середині 60-х для армії країни, якої вже 27 років не існує. 27 років. Не існує. Вона безжальна, як наші ССО. Там взагалі немає статті про професійну армію. Зато є куча статей як заїбати солдата дебільними нарядами. Хто знає для чого потрібен Черговий роти? Яка ефективність того, що коли він стоїть і охороняє КЗЗ? А я скажу - нульова. Такий наряд - щоб заїбати солдата. В статуті він записаний - і нєїбьот", - додає боєць.

Крім того, Рудь підкреслює, що сьогоднішня українська армія - це місце нескінченних нарад і нарядів, де офіцер - біла кістка, а "піджаки" - нижча каста, де до техніки, що вийшла з ладу, "запчастин немає, хоча всі рапортують зовсім протилежне".

"Плюс у нашій армії один: зарплата, яка приходить періодично і без запізнень", - підсумовує сержант.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...