Наша "гібридна": Про що говорили Порошенко та Лукашенко після "цілунків" Бацька з Х*йлом

У п'ятницю, 26 жовтня, президент Білорусі Олександр Лукашенко і президент України Петро Порошенко відвідали Форум регіонів, що проходив в Гомелі.

В результаті було підписано Угоду про реадмісію між країнами і обговорена роль Республіки Білорусь в справі врегулювання ситуації на Донбасі, передають Патріоти України.
Домовилися про реадмісію
Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк і міністр внутрішніх справ Республіки Білорусь Ігор Шуневич в присутності президентів підписали Угоду про реадмісію між Україною і Білоруссю.
Угодою визначено процедури ідентифікації та повернення на батьківщину осіб, які нелегально перебувають на території іншої держави.
Що говорив Порошенко
Білорусь грає важливу роль в справі врегулювання ситуації на сході України, і Порошенко на 100% довіряє Лукашенку.
Головне завдання України - припинення війни і початок політичного врегулювання за допомогою виборів, проведених за українським законодавством, а не на умовах Кремля.
Білоруська сторона робить все для організації роботи тристоронньої контактної групи по Донбасу. В результаті, за даними президента, вже звільнені з в'язниць тисячі заручників.

Що говорив Лукашенко

Білорусь готова допомогти у вирішенні конфлікту на сході України, оскільки, за словами президента, це питання для нього особисто важливе і болюче.
З огляду на той факт, що бойові дії відбуваються по сусідству з Республікою Білорусь, головне завдання - зупинити бойові дії, зберегти "єдину і неподільну" Україну.
При цьому, вважає Лукашенко, останнім часом цю проблему занадто політизують. Вирішувати проблему повинні три слов'янські народи, а не США і країни ЄС.
Лукашенко впевнений, що конфлікт повинен бути заморожений за прикладом інших колись гарячих точок на пострадянському просторі.
Білорусь згодна брати участь у відповідних переговорах тільки в рамках домовленостей між Росією та Україною.

Нагадаємо, нещодавно Лукашенко зустрічався в Мінські з президентом РФ Путіним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Розрізати таке зважиться не кожен: Дівчина робить реалістичні торти у вигляді тварин і людей (фото)

субота, 26 вересень 2020, 0:15

Одним з її останніх шедеврів став селфі-торт - копія її власної голови в натуральну величину.​. Кондитер з Техасу Наталі Сайдсерф стала зіркою соціальних мереж завдяки химерним тортам у вигляді людських голів і тварин, передають Патріоти України з поси...

З архіву ПУ. "Если санкции сохранятся хотя бы на нынешнем уровне, то вот как будет выглядеть передовое российское моторизированное подразделение", - блогер

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:30

Міжнародні санки повільно, але впевнено "гасять" економіку Російської Федерації, і в першу чергу зачіпають її військово-промисловий комплекс. Про це у своєму блозі пише блогер "Сухов", передають Патріоти України 11 вересня 2019 року. Далі - мовою оригі...