"Наші ієрархи не змогли порозумітися і власноруч створити організаторський документ", - релігієзнавець

Вселенський патріархат на синоді ухвалив тези до статуту майбутньої Української церкви.

Про це розповів релігієзнавець Олександр Саган, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Це буде основа майбутнього статуту. Тези стосуються форми правління, організації церковного життя. Це дуже важливо для України. Наші перші ієрархи не змогли порозумітися і власноруч створити такий організаторський документ. Тож Константинополь допоміг та надав тези, які мають бути у статуті. Вони обов'язково будуть включені у проект, який винесуть на Об'єднавчий собор. Він відбудеться у першій половині грудня", - пояснює експерт.

Між представниками українських православних церков немає суттєвих конфліктів, говорить він. "Наприклад, статут Київського патріархату та Автокефальної церкви дуже споріднений. Взагалі православні церкви мають схожі статути. Тож з цим не мають виникнути проблеми.

Просто наші церковники не знайшли достатньо волі, аби без сторонньої допомоги власноруч створити цей документ. Зараз, коли вже є основа, вони зможуть спільно діяти", - додає Олександр Саган.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Що то було? Мабуть, НЛО...": Над Києвом пролетіло відразу 17 "непізнаних літаючих об'єктів" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 12:00

В мережі зазначають, що швидше за все на камеру потрапили супутники Ілона Маска.​. У ніч на четвер, 23 квітня 2020 року, над Києвом пролетіло відразу 17 "непізнаних літаючих об'єктів". Відповідне відео зняв журналіст Олександр Гончаров, передають Патрі...

З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:10

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це ві...