Наші старенькі Т-64-і завдали російським Т-72 таких серйозних втрат, що РФ переглянула бронетанкову концепцію - аналітик

Росія відкладає на потім замовлення по Т-14 Армата і Т-90, роблячи ставку на модернізацію старіших Т-72Б3.
Т-72Б3

Про це пише військово-політичний експерт Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

В недалекому і трагічному 2014-му році наша країна була не готова до війни. Не те, що б до війни з другої армією в світі, а й з куди менш скромним противником. І все тому, що протягом чверть століття потенціал збройних сил України руйнувався, продавався до інших країн, а нові розробки не впроваджувалися, а експортувалися.Проте, ми змогли дати відсіч ворогу і по ряду показників змусили окупантів переглянути як методи ведення бойових дій в країні з населенням значно вище тих країн, в які раніше здійснювалося вторгнення (Молдова, Грузія), так і технічні моменти наявного на озброєнні потенціалу.

Три роки тому наші Т-64-і показали російським Т-72 наскільки міцний Булат і після серйозних втрат в парку основний бойовий одиниці танкових військ РФ, її концепцію серйозно переглянули і на світ з'явилася модифікація Б3 2016 року.Причому настільки вдала, на думку самих же творців, що на задній план не тільки відійшли замовлення на Т-14 Армату, але і більш дешевий Т-90.

Т-72Б3 модифікації 2016 року - це набір нововведень, зроблених з урахуванням бойових зіткнень з нашими машинами на окупованій території Донбасу, які включають в себе такі інтеграції як приціли Сосна-У і 1А40-4, автомат супроводу цілей, комплекс програмно-апаратного АЧЗК. Але головні родзинки Б3 це бортові екрани корпусу з інтегрованими модулями ДЗ Реликт і гратчасті екрани проекції МТО корпусу, значно підвищують виживаність танка в бою, а так само новий, потужний двигун В-92С2Ф (1130 конячок), що надає багатотонної машині додаткову маневреність.

На сьогоднішній день на озброєнні ЗС РФ, згідно з відкритими джерелами, коштує 1900 танків Т-72, на зберіганні знаходиться близько 7 тисяч. Версія 2016 року став пріоритетом у модернізації російських танків і з 2015 по 2016 в війська країни-агресора має надійти 154 бойові машини даної модифікації.

Власне, до чого всі ці міркування про те, що там, у Росії відбувається на танковому терені; Так мабуть до того, що коли я чую фрази про марне витрачання коштів на БМ Оплот то критикана тільки і залишається як обійняти і заплакати.

Проблема українського ВПК, в порівнянні з російським в тому, що у нас немає того безмежного потенціалу введення в лад як нових так і модернізованих танків. А 8900 Т-72 різного ступеня готовності це і є-безмежний потенціал. І якщо найближчим часом, з черговим повним місяцем або похолоданням, в Кремлі вирішать, що необхідно пробивати коридор в засихають Крим, то це будуть робити саме кулаки з Т-72Б3. А протистояти їм повинні будуть машини, у яких шанси на виживання в бою не просто вище, але і не залишають шансів противнику.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...