Донька українських емігрантів працювала в команді Пей Юй МІна — одного з найкращих архітекторів Нью-Йорка. А от особисте життя у жінки не складалось, передають Патріоти України.
Батьки так часто запитували Юлію про обранця, що 35-річна жінка зважилася розклеїти оголошення про продаж квартири та планувала переїхати в Іспанію. У клопотах з переїздом вона й не помітила нового співробітника, Ї Ґу. Саме він прийшов оглянути квартиру.
Та замість того, щоб підписати договір про купівлю, принц попросив жінку заради нього залишитися у Штатах. Пара почала зустрічатись. Такого залицяльника батьки не чекали: Ї Ґу був корейцем, молодшим від Юлі на 8 років, а до того ще й останнім принцом Корейської імперії.
Та коли він озвучив пропозицію руки та серця українською мовою, батьки Юлії заперечувати не стали. 25 жовтня 1959 року пара побралася в українській церкві у центрі Нью-Йорка, а українка стала принцесою Кореї, за якою до кінця життя закріпився титул "Її Імператорська Величність".
Ї Ґу справді був принцом, проте їхня династія вже не мала жодного впливу. З монархії країна перетворилась на президентську республіку, всі імператорські маєтки націоналізували.У 1963 році до влади прийшов новий президент і дав згоду на те, щоб королівська родина повернулась на батьківщину. Республіканський режим закріпився, було зрозуміло — владу монархи вже не повернуть. Їм навіть дозволили поселитись в одному із сеульських палаців.
Щоправда, проживання з батьками Ї було непростим: блакитнооку Юлію не сприйняло оточення чоловіка. Аби відволіктись, вона займалася благодійністю в сиротинцях та відкрила крамницю, де продавали одяг, пошитий людьми з обмеженими можливостями.
Місцеві називали її "Великою мамою". За іронією долі, слово "мама" вона чула лише від чужих людей — подружжя не могло мати дітей й навіть всиновило дівчинку, яку назвали Євгенією.
Та у 1982 році пара офіційно розлучилась. Ні Ї Ґу, ні Юлія не одружилися вдруге. Нащадок королівської родини переїхав до Японії, де викладав архітектуру в університеті, а остання принцеса Кореї ще багато років жила в Сеулі — місті, що подарувало їй найбільше емоцій.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...