Про особливості своєї роботи Наталія розповіла українським журналістам, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.
"В Україні була бухгалтером. Коли переїхала, мала можливість не працювати. Чоловік добре заробляє і може забезпечити обох. Незважаючи на це, все одно хотіла знайти роботу, щоб швидше вивчити мову та адаптуватися у місцевому суспільстві. Після довгих пошуків влаштувалася на доставку газет. Мусила прокидатися о пів на четверту. Їхати за газетами і встигати їх розвозити до сьомої години. Для голландців ранкова преса - дуже важлива частина життя. Люди переглядають її за кавою або беруть із собою, щоб прочитати в електричці дорогою на роботу", - розповідає Наталія Мерецька .
Робота та начальство українці подобалися. Але щоденні ранкові підйоми спричинили проблеми зі здоров'ям. Тож через рік почала шукати нові вакансії. У серпні минулого року влаштувалася листоношею королівської пошти Нідерландів.
"В країні є й інші служби доставки. Але саме ця колись була державною і досі вважається символом країни. Цього року їй виповнюється 220 років. Люди дуже поважають листонош, які там працюють. Впізнають нас за кольорами форми - синім та помаранчевим".
"Потрібно знати, як діяти в різних ситуаціях. Наприклад, якщо в листі неправильно вказаний адрес. Люди часто підписують конверти, як заманеться. Можуть не вказати прізвище чи номер квартири. Якось мала лист, де замість прізвища та ім'я написали "маленькій бабусі". Мусила стукати в кожні двері та запитувати чи не живе тут низенька бабця".
В своєму районі українка обслуговує 487 адрес. Розвозить листи, газети та невеликі бандеролі. "В один будинок в середньому приходить по 5 листів з різних інстанцій. Спочатку дивувалася, бо в Києві взагалі не отримувала кореспонденції. А для голландців це дуже важливо. Старші люди дізнаються із них, коли та які платіжки необхідно заплатити".
Посилки вимірюють не вагою, а розміром. Вони повинні поміщатися у стандартну поштову скриньку. Більші - окремо розвозять автомобілем.
"За додаткову плату люди можуть слідкувати, де знаходиться їхній пакунок. Такі бандеролі сканую програмою в телефоні. На спеціальній сторінці в Інтернеті отримувачі бачитимуть, що вони уже в дорозі. Коли привезу додому, сканую в друге і людям приходить повідомлення "доставлено".
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...
1 серпня за новоюоіпнським календарем українці святкують Медовий Спас, або Маковія. У цей день прийнято приходити в храм і дякувати Богові за врожай. У серпні бджолярі збирають мед, тому свято й отримало таку назву. . Цього дня починається Успенський п...