"Українська корупція залишила слід у 65 країнах світу. Найчастіше детективам доводиться звертатися по допомогу до правоохоронців Латвії, Кіпру, Великобританії, Німеччини та Швейцарії", — йдеться у повідомленні НАБУ, передають Патріоти України.
За інформацією бюро, більшість корупційних схем, перш за все пов'язаних із діяльністю державних підприємств і реалізацією національних проектів, передбачає участь компаній, зареєстрованих за кордоном.
"Зазвичай ці компанії виконують роль посередників, які залишають у себе левову частку доходів державних компаній. Надалі організатори схем легалізують ці кошти і витрачають їх на власні потреби, зокрема для фінансування політичних проектів", — заявили у НАБУ.
Прикладами кримінальних проваджень Національного бюро, розслідування яких привело детективів за кордон, є: заволодіння 247 млн гривень ДП "АМПУ", заподіяння 12,9 млн доларів збитків ПАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", заподіяння 60,5 млн доларів збитків ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація".
НАБУ і САП попередньо підрахували, що через корупцію, в якій задіяні іноземні контрагенти, державним інтересам завдано збитків на суму близько 7 млрд гривень.
У результаті антикорупційне бюро надіслало близько 500 запитів до компетентних органів інших держав, щоб з'ясувати обставини вчинення корупційних злочинів, які завдали шкоди Україні.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...