"Настоящая война!", - соцмережі в шоці від страшних обстрілів в районі Донецька

Сьогодні в другій половині дня жителі окупованих Донецька і Макіївки повідомляють про страшні звуки обстрілів, що лунають в різних районах міст.

У своїх коментарях люди відзначають, що чутні залпи важкого озброєння і навіть «Градів», передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

«ОК 16:20 к Макеевка Гвардейка, Бутовка, интенсивно тяжелое сторона Спартак-ЯБП Центр, слышны раскаты. Донецк Ветка, в стороне ЯБП громко и беспрерывно. Набережная, ужасные звуки Мирный, очень сильно и громко Красный пахарь, очень громко север».

«16:15(К) Київський р-н. Приблизно із заходу півночі крізь вітер періодично чути короткі дзвінкі черги великого калібру і окремі постріли».

«16.15 к ДФ Шахтерская — со стороны в/ч на Щорса опять бахкает. Не уверена, что как вчера и позавчера с территории, но вроде оттуда».

«16.17 к ФБ ЯБП, Гвардейка -настоящая война Где это так кучно ложится?»

«16.17 к ФБ Стройдеталь Калининский - слышно продолжительный бой уже минут десять на Севере»

«Донецк, уже с пол часа на севере гупает тяжелая артиллерия. Перемирие фсе?»

«16.14 к ФБ Все начался вечер и понеслось… сторона Песок. АП. Даже, как-то интенсивно…»

«Донецк пишут ДАП-Ясиноватая-Авдеевка прилетает ГРАД, интенсивное стрелковое… сильный бой»


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...