"Настоящая война!", - соцмережі в шоці від страшних обстрілів в районі Донецька

Сьогодні в другій половині дня жителі окупованих Донецька і Макіївки повідомляють про страшні звуки обстрілів, що лунають в різних районах міст.

У своїх коментарях люди відзначають, що чутні залпи важкого озброєння і навіть «Градів», передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

«ОК 16:20 к Макеевка Гвардейка, Бутовка, интенсивно тяжелое сторона Спартак-ЯБП Центр, слышны раскаты. Донецк Ветка, в стороне ЯБП громко и беспрерывно. Набережная, ужасные звуки Мирный, очень сильно и громко Красный пахарь, очень громко север».

«16:15(К) Київський р-н. Приблизно із заходу півночі крізь вітер періодично чути короткі дзвінкі черги великого калібру і окремі постріли».

«16.15 к ДФ Шахтерская — со стороны в/ч на Щорса опять бахкает. Не уверена, что как вчера и позавчера с территории, но вроде оттуда».

«16.17 к ФБ ЯБП, Гвардейка -настоящая война Где это так кучно ложится?»

«16.17 к ФБ Стройдеталь Калининский - слышно продолжительный бой уже минут десять на Севере»

«Донецк, уже с пол часа на севере гупает тяжелая артиллерия. Перемирие фсе?»

«16.14 к ФБ Все начался вечер и понеслось… сторона Песок. АП. Даже, как-то интенсивно…»

«Донецк пишут ДАП-Ясиноватая-Авдеевка прилетает ГРАД, интенсивное стрелковое… сильный бой»


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Неймовірне видовище: Науковці NASA показали, як виглядають потужні вихори на Юпітері

неділя, 27 вересень 2020, 12:59

Розміри вихорів коливаються від 4 тис. до 4,6 тис. кілометрів. «Це не справжні троянди, це насправді циклони на Північному полюсі Юпітера. Величезний стійкий циклон, виявлений на Північному полюсі Юпітера, видно в центрі зображення. Він оточений більш ...

Культура шоубізу: Потап та Настя не втомлюються підігрівати публіку пікантними фотосесіями

неділя, 27 вересень 2020, 12:50

33-річна співачка знову похизувалася фігурою в купальнику. Настя Каменських опублікувала знімок, де зображена стоячи на носі яхти в білому купальнику. У Каменських розпущене кучеряве волосся, а на обличчі великі сонцезахисні окуляри. Вона усміхається і...