"Наступною ціллю Кремля може стати Одеса", - підполковник британської армії

Російська Федерація може піти на спробу закрити прохід кораблям в Одесу. Якщо Москва хоча б кілька разів заблокує прохід для суден у цей регіон в Чорному морі, то багато з них просто не зважаться знову прямувати до Одеси.

Росія використовує комуністичний стиль ведення війни – хвилеподібний, заявив член Ради реформ у 2016-2017 роках, колишній підполковник британської армії Глен Грант, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Усі ці хвилі накочуються не в якомусь одному конкретному місці – хвиля тут, потім хвиля там. Наша проблема в тому, що ми дивимося тільки на військову, бойову складову. Але чимало цих хвиль не є саме такими. Вони бувають дипломатичними, політичними, економічними, фінансовими. Всі ці засоби вони використовуватимуть там, де це можливо. Наступною хвилею може бути спроба закрити прохід кораблям в Одесу. Маючи великі сили неподалік від цього регіону, вони можуть спробувати піти на такий крок", – сказав Грант.

Якщо Росія заблокує прохід кораблів 5-6 разів, то багато суден просто навряд чи наважаться знову прямувати до Одеси. Для них це буде важко через постійні зупинки і простої.

Водночас, Москва може поставити на певну паузу свої військові наміри.

"Я не вірю, що Путін чекатиме вічно, адже у нього закінчуються гроші. Тому йому довелося скоригувати свої плани, урізати апетити. Він був змушений зменшити кількість танків і літаків, причому досить серйозно. Але у нього все ще є багато радянської техніки, враховуючи чимало танків, які зосереджені на кордоні. І йому треба використовувати їх, адже він не може собі дозволити тримати їх занадто довго без роботи і водночас не може собі дозволити купувати нові танки", – вважає військовий.

Україна і світ мають зрозуміти, де правда у словах Кремля, коли його представники говорять про їх озброєння та хизуються новітньою зброєю, сучасними роботами. Можливо, це лише вихваляння та намагання інформаційно вплинути на НАТО.

"Це все хвилі, про які я говорив... Ми повинні дивитися на них комплексно, щоб розуміти – чи буде це військова хвиля, чи фінансова, чи будь-яка інша", – підсумував Грант.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.