Натхненні Маском, або Український "Байконур": Стали відомі подробиці будівництва космодрому в Україні

В Україні триває робота над проектом з будівництва космодрому, який реалізує компанія Space Logistics Ukraine.

Як повідомив один з ініціаторів проекту Валентин Гаденов в своєму Facebook, в даний час здійснюються розрахунки з територіальної складової, після чого почнеться стадія проектування самого космодрому і отримання всіх дозволів від державних органів, передають Патріоти України.
За його словами, для реалізації проекту буде потрібна навіть зміна закону про підприємництво зі зняттям обмежень для приватного бізнесу в космічній галузі, щоб будь-який бажаючий громадянин міг приєднатися до будівництва сучасної космічної інфраструктури.
«Илон Маск поменял мир и многие начинают следовать его примеру, предпочитая отдавать открытия достоянию публики. Я надеюсь, что мы постараемся пробить этот барьер бюрократии и старого мышления и здесь в Украине, так как только таким способом держава может стать значимой для планеты Земля и занять достойной место среди передовых стран», - повідомляє космоблогер.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...