Національний банк України випустив сувенірні банкноти зі срібла (фото)

Банкноти відтворюють дизайн купюр номіналом 500 гривень зразка 2015 року та 100 гривень зразка 2014 року.

Національний банк України

За інформацією НБУ, над створенням купюр працювали художники і скульптори Володимир Дем'яненко і Володимир Атаманчук, передають Патріоти України.

Одна сувенірна банкнота виготовлена зі срібла 999,9 проби, чиста маса - не менше 124,4 г, розміри: 133 х 66 х 1,35 мм, тираж - 300 штук. Елемент оздоблення - голограма.

Купити банкноти можна у відділах грошового обігу в регіонах Департаменту грошового обігу НБУ. Ціни сувенірні банкноти Національного банку України встановлюються щодня. Станом на 14 липня 2017 року, вартість банкнот становить 3231 гривню (з футляром).


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...