Національний банк України випустив сувенірні банкноти зі срібла (фото)

Банкноти відтворюють дизайн купюр номіналом 500 гривень зразка 2015 року та 100 гривень зразка 2014 року.

Національний банк України

За інформацією НБУ, над створенням купюр працювали художники і скульптори Володимир Дем'яненко і Володимир Атаманчук, передають Патріоти України.

Одна сувенірна банкнота виготовлена зі срібла 999,9 проби, чиста маса - не менше 124,4 г, розміри: 133 х 66 х 1,35 мм, тираж - 300 штук. Елемент оздоблення - голограма.

Купити банкноти можна у відділах грошового обігу в регіонах Департаменту грошового обігу НБУ. Ціни сувенірні банкноти Національного банку України встановлюються щодня. Станом на 14 липня 2017 року, вартість банкнот становить 3231 гривню (з футляром).


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Надежда КГБ": У мережі показали невідоме фото молодого Ху*ла

четвер, 9 квітень 2020, 23:05

Венедиктов вирішив показати фотографію молодого Путіна після гучного скандалу, який в Росії вже називають конституційним переворотом.

Допомагає? - Московські попи на 3 літаках відганяли від Миколаєва коронавірус (фото, відео)

четвер, 9 квітень 2020, 22:59

Миколаївська область - єдина в Україні, де не зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусом. 9 квітня священники 3 храмів Миколаєва облетіли місто на літаках з іконами і молитвою про захист від коронавірусу, передають Патріоти України з посилан...