"Нацизм как есть": Топ-пропагандистку Кремля висміяли за безглуздий пост

Головний редактор Russia Today Маргарита Симоньян відзначилася безграмотним постом про перемогу російського бійця змішаних єдиноборств Хабіба Нурмагомедова над ірландським супротивником Конором МакГрегором.

Маргарита Симоньян

Зокрема, вона назвала їх поєдинок боксерським, хоча це були бої без правил, і прокололася у висловлюванні про російські прізвища. Безглуздий пост пропагандистка розмістила на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

"Ничего не понимаю в этом боксе, но я всегда больше болею за спортсмена, у которого фамилия заканчивается на -ов, чем за спортсмена, у которого фамилия начинается на Мак'. Из домашнего", - відзначилася дурістю Симоньян.

Користувачі одразу піймали її на абсолютній безграмотності в спорті та на неоднозначній фразі про прізвища, яка розпалює конфлікти на грунті міжнаціональної ворожнечі. Зауваження та стьоб з цього приводу вони залишили в численних коментарях під постом.

"То есть, за абстрактных Максимова и Макарова вы болеть не будете?", "Совсем поплыла?", "Мак — это всегда опий!", "Макаров тоже?", "Боширов", "Типа в политике вы что понимаете", "Маргош, ты что, совсем Чепига?", "Рита, ты даже не поняла, что это был не бокс. Поэтому ты и возглавляешь "Рашу Тудей", "Нацизм как есть", "Я встречал много тупых людей, но тут особый случай", "А вы, однако, "националист", батенька на "-ЯН"?!" - із сарказмом пишуть люди, висміюючи сумнівні інтелектуальні здібності Симоньян.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...