Японські вчені отримали підтвердження того, що прийом декількох гарячих ванн на тиждень ефективно запобігає ризику розвитку найнебезпечніших судинних патологій - інсульту та інфаркту.
"Досить 5 раз в тиждень прийняти гарячу ванну, щоб захистити своє серця від інфаркту, а судини - від інсульту. Максимальний оздоровчий ефект досягається при температурі води 41 °С", - повідомили японські фахівці з Ehime University, передають Патріоти України з посиланням на 24apteka.
Цей висновок було зроблено вченими після проведення експерименту за участю майже 900 чоловіків і жінок. Добровольці приймали ванни в середньому по 12 хвилин.
Заміри і аналіз біохімічних показників роботи організму в такі моменти показали: гаряча вода сприяє поліпшенню в кровопостачанні міокарда, зниження артеріального тиску. За словами лікарів, звичка ніжитися у ванні допомагає купірувати процеси, що ведуть до неприємного явища затвердіння стінок артерій, що підвищує загрозу утворення тромбів і закупорки судин.
Показово, що дані, отримані фахівцями з Японії, узгоджуються з недавно опублікованими результатами дослідження вчених з Брістольського університету (Велика Британія), які свідчать: відвідування сауни від 4 до 7 разів на тиждень на дві третини знижує ризик розвитку інсульту (чого не відбувається при більш рідкісних візити в сауну).
Найдивовижніше, але наукові спостереження також виявили, що люди, які регулярно приймають гарячу ванну, в меншій мірі піддаються впливу стресів, а також частіше правильно харчуються в порівнянні з людьми, які цього не роблять.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.