Після цього активісти вирішили з'ясувати суть справи і виявили, що чоловіком, який нещадно вбивав собак, опинився директор міського притулку (Центру поводження з тваринами), начальник бригади відлову собак ХКП "Спецкомунтранс" Владислав Медляковський. Відповідне відео можна подивитися в Instagram, передають Патріоти України.
На відео чоловік нібито п'є каву, а потім викидає зі склянки маленькі шматочки ковбаси з отрутою.
Під відео зазначено, що одну руду отруєну собаку привезла поліція у ветлікарню, а іншу (чорну) - волонтер Ірина слідом за екіпажем поліції. Руда собака померла, а чорну вдалося врятувати, хоч вона і досі в тяжкому стані.
"Я, Чумаков Кирило Анатолійович вимагаю від правоохоронців притягнення до відповідальності всіх винних і прошу ЗМІ про негайну реакцію на цей інцидент! І вимагаю у мера нашого міста негайного звільнення цих догхантерів, які сьогодні представляють собою владу, з займаних посад", - підкреслив лікар ветеринарної медицини.
Байдужим не зміг залишитися абсолютно ніхто, у користувачів мережі такий вчинок викликав злість, яка супроводжувалась невтішними словами на адресу директора міського притулку:
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...