Про це Путін заявив в інтерв’ю NBC 4 червня, повідомляють Патріоти України.
«Коли я прибув на захід нашої компанії Russia Today і сів за стіл, поруч зі мною був джентльмен. Я виголосив промову, потім ми поговорили, потім я підвівся і пішов. А потім мені сказали: «Ви знаєте, що це був американський джентльмен. Він брав участь в деяких речах. Раніше він був в службах з безпеки. От і все. Я навіть не розмовляв з ним... Це рівень мого знайомства з містером Флінном», – розповів Путін про свої контакти з екс-радником президента США з національної безпеки.
Також Володимир Путін вчергове спростував повідомлення про ймовірне втручання Москви в торішні президентські вибори у США .
«Не треба ні на кого посилатися і звинувачувати будь-кого в своїх бідах тим, хто вибори програв», – сказав Путін. – Для нас було б марно втручатися».
Натомість Путін звинуватив Сполучені Штати у втручанні у вибори за кордоном.
«Помістіть свій палець в будь-яку точку світу на мапі, і всюди ви почуєте скарги на те, що американські офіційні особи втручаються у внутрішні виборчі процеси», – сказав він.
Російський президент зазначив, що немає «особливих відносин» з президентом США, чия команда перебуває під слідством через можливі зв’язки з російськими офіційними особами в ході президентської кампанії.
«У нас взагалі не було жодних відносин. Був час, коли він (Трамп – ред.) приїжджав до Москви, але знате, я ніколи з ним не зустрічався. У нас багато американців, які відвідують Росію», – зауважив Путін.
Майкл Флінн пропрацював в адміністрації Дональда Трампа менш ніж місяць, перш ніж американський президент змусив його до відставки з посади радника з нацбезпеки в лютому через те, що він сказав неправду про свої контакти з послом Росії у США після обрання Трампа, але до його інавгурації.
Дональд Трамп уже багато разів заперечував висновки розвідувальних служб США, які вони раніше оформили у спільній заяві, про те, що Росія намагалася посилити його позиції під час виборів.
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...