"Навіть злякатися не встигнуть": Терористи пригрозили бійцям ООС потужною зброєю на Донбасі

Терористи "ДНР" заявили, що нібито розробили "нову систему РСЗВ, що дозволяє знищувати живу силу і техніку противника на малих відстанях до лінії фронту".

Зокрема, як розповів підконтрольним бойовикам "ЗМІ" так званий міністр доходів і зборів фейковий "республіки" Олександр Тимофєєв, ця "система має більш потужні характеристики, ніж відомий радянський "Ураган", передають Патріоти України.

"Наприклад, візьмемо систему "Град" - стріляє непогано, кошмару наводить - так, але це тільки по живій силі противника, який йде в наступ. Якщо постріл "Граду" потрапляє в танк, танк цього навіть не помічає. Наступна система "Ураган". По-перше, дальність стрільби під 100 кілометрів - питання навіщо нам дальність стрільби під 100 кілометрів, коли у нас лінія фронту ось вона. Тому була створена машина, у якій дальність стрільби 10 кілометрів - це, як раз, 1 і 2 лінія. За своєю потужністю ми обігнали "Ураган", - запевняє терорист.

Тимофєєв також розповів, що потужність заряду нової РСЗО 40 кілограм, яка розрахована на 64 постріли. "Тобто, з вогневої потужності ми обійшли "Ураган". Нам не треба стріляти так далеко - ми виїжджаємо і на відстані до 10 кілометрів ми можемо знищити будь-яку ціль, будь-які добре ешелоновані позиції", - заявив бойовик.

При цьому, він уточнив, що бойові характеристики системи "настільки великі, що їх потрібно змінювати, оскільки після першої черги в районі обстрілу вже не залишається нічого живого". "Ми сьогодні гарантовано можемо знищити 70% всієї лінії фронту. В прямому сенсі. Останні стрільби цієї системи показали - ми зараз навіть переглядаємо тактику застосування, тому що при пострілі першого пакету, друга його частина вбиває вже убитих. Немає сенсу туди знову стріляти - там вже їх просто розкладає надвоє. Тому зараз йде перегляд самих технічних умов, при яких, як і куди стріляти. Втекти не вийде, навіть злякатися не встигають. Експресом відправляємо відразу туди, до творця", - резюмував Тимофєєв.

При цьому відзначимо, що терорист не надав навіть знімків "нової РСЗО", а проілюстрували "новину" ЗМІ бойовиків тільки малюнком.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...