Назад у СРСР: Окупанти хочуть змінити межі Криму

Через спірні ділянки межа між окупованим Кримом і Севастополем досі не встановлена, переговори йдуть з січня 2017 року. Севастополь може втратити цінні території біля межі з Ялтою і Бахчисараєм. Площа спірних ділянок становить близько 400 гектарів.

Межа між окупованим Кримом і Севастополем буде визначатися за межами, затвердженими в СРСР. "Ніхто не визначав, кому і скільки землі дістанеться – це ніколи не було предметом обговорення, ми базуємося на наявних документах. До кінця року буде підписано письмову угоду, потім у першому кварталі наступного проведені кадастрові роботи... територія Севастополя не зазнає істотних змін і практично на 100% буде збігатися з межами, встановленими ще в СРСР", – заявив окупаційний глава Севастополя Дмитро Овсянніков, передають Патріоти України з посиланням на "Крим.Реалії".

Окупанти вже погодили вісім з дев'яти спірних ділянок межі. "У нас з розбіжностей наразі залишилася одна. Йдеться про Ялтинський заповідник – невелика територія опинилася в межах Севастополя. Причому ми знайшли спільну позицію, і після уточнення з Міністерством природи Росії ми остаточно готові для затвердження меж", – пояснив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...