Для складання рейтингу фахівці розрахували індекс безпеки для 128 країн, з огляду на ймовірність військового конфлікту, рівень злочинності й особистої безпеки громадян, рівень економічного розвитку та ймовірність стихійного лиха.
Так, у першу двадцятку входять держави з розвиненою економікою і хорошою системою охорони здоров'я. Перше місце в рейтингу зайняла Ісландія, на другому місці опинилася Швейцарія, на третьому — Фінляндія. П'ятірку закрили Португалія і Австрія. Крім країн Європи в двадцятку потрапили Катар, Сінгапур, Нова Зеландія та Канада.
Японія і США опинилися лише на 43-му та 65-му місцях відповідно, не дивлячись на високий рівень розвитку економіки. Фахівці аргументували це тим, що у Японії підвищений ризик виникнення природної катастрофи, а в США — низький рівень особистої безпеки через велику кількість насильницьких злочинів.
Україна зайняла 116 місце. Дослідники пояснили таку оцінку тим, що країна перебуває у "неспішному громадянському конфлікті". 108 місце присудили Росії, вказавши на те, що держава становить підвищену небезпеку для світової спільноти, переживає економічний спад, до того ж у Росії спостерігається високий рівень злочинності.
Найнебезпечнішими країнами світу стали Гватемала (126 місце), Ємен (127) та Філіппіни (128).
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...