Не АТО, а ООС: Як змінилася тактика українських бійців на Донбасі з початком нової операції

Після переформатування з Антитерористичної операції в Операцію об'єднаних сил, українські війська на Донбасі почали застосовувати більш активну тактику, спрямовану на постійний тиск на бойовиків.

Про це повідомляє "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

Кореспонденти зазначають, що в травні в тил формувань так званої "ДНР" пішли пошукові групи, одночасно із взяттям селища Південного було повідомлено про захоплення двох 120 мм мінометів з позицій "ДНР", а потім група розвідників батальйону "Донбас-Україна" застала зненацька спостережний пункт бойовиків, на якому вбила одного з них і трьох взяла в полон.
За словами джерел "Радіо Свобода" в українському генштабі, тактика постійного тиску на противника, на думку українського командування, повинна зробити службу в окопах за 15 тисяч рублів на місяць остаточно непопулярною роботою на території підконтрольній так званим "республікам" і різко ускладнити подальше комплектування передових частин їх двох армійських корпусів.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...