Не боїться морозів: Українські вчені виростили новий сорт хурми

Хурма, вирощена в умовах півдня України, може з легкістю конкурувати з хурмою, що привозиться з-за кордону.

Як правило, хурму везуть до українського споживача з-за кордону. Але все ж вітчизняні селекціонери з Херсона спробували вивести власну гібридну хурму, яка має безліч переваг, передають Патріоти України.

"У цьому році ми зібрали майже 6 відер цієї хурми. Зараз, по суті, її тільки збирають. Тобто, великих морозів вона не боїться. Ці культури цікаві тим, що вони в наших умовах добре себе почувають. Тим не менш, клімат у нас м'який, вони можуть у нас рости, плодоносити, причому плодоносити шикарно, - розповідає Іван Мринський, декан агрономічного факультету Херсонського державного університету.

За його словами, хурма, вирощена в умовах півдня України може з легкістю конкурувати з хурмою, що привозиться з-за кордону. Мринський також зазначає, що смакові якості в такому фрукті будуть набагато краще.

Мринський стверджує, що даний сорт хурми вже пристосований до умов вирощування на півдні України, так як він показує себе досить добре і продуктивно. Також переносить несприятливі погодні умови. "Ця продукція вирощується без обробок і це однозначно відображається на собівартості. На ці ж хімікати потрібно витрачати гроші. А тут цього не потрібно робити. Набагато полегшується технологія вирощування", - підкреслює Іван Мринський.

Джерело: АгроЮг
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...