Як правило, хурму везуть до українського споживача з-за кордону. Але все ж вітчизняні селекціонери з Херсона спробували вивести власну гібридну хурму, яка має безліч переваг, передають Патріоти України.
"У цьому році ми зібрали майже 6 відер цієї хурми. Зараз, по суті, її тільки збирають. Тобто, великих морозів вона не боїться. Ці культури цікаві тим, що вони в наших умовах добре себе почувають. Тим не менш, клімат у нас м'який, вони можуть у нас рости, плодоносити, причому плодоносити шикарно, - розповідає Іван Мринський, декан агрономічного факультету Херсонського державного університету.
За його словами, хурма, вирощена в умовах півдня України може з легкістю конкурувати з хурмою, що привозиться з-за кордону. Мринський також зазначає, що смакові якості в такому фрукті будуть набагато краще.
Мринський стверджує, що даний сорт хурми вже пристосований до умов вирощування на півдні України, так як він показує себе досить добре і продуктивно. Також переносить несприятливі погодні умови. "Ця продукція вирощується без обробок і це однозначно відображається на собівартості. На ці ж хімікати потрібно витрачати гроші. А тут цього не потрібно робити. Набагато полегшується технологія вирощування", - підкреслює Іван Мринський.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...