Не дарежно ж він "розводив" бабок з МММ: Пушилін вигадав, як відбити гроші за "вибори"

Новообрані ватажки зобов'язали "правоохронні органи і спецслужби ДНР" змусити промислові підприємства укладати "контракти" на протипожежне обслуговування з "МНС ДНР" у сумі до 175 тис. грн на місяць на одне підприємство.

Про це написав у своєму Facebook керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"Нещодавно" обрані "ватажки" ДНР "намагаються якомога швидше повернути витрачені на "вибори" кошти (на безкоштовні або дешеві продукти, алкогольні напої, розважальні програми і т.д.)", - зазначив він.

За словами Тимчука, новообрані ватажки зобов'язали "правоохронні органи і спецслужби ДНР" змусити промислові підприємства укладати "контракти" на протипожежне обслуговування з "МНС ДНР" у сумі до 175 тис. грн на місяць на одне підприємство.

На думку керівництва підприємств, економічно обґрунтована вартість зазначених послуг не перевищує 50,7 тис. грн на місяць. "Зазначена т.зв."владою ДНР" ціна є значно завищеною і може призвести до вимивання оборотних коштів підприємств", - наголосив керівник Центру військово-політичних досліджень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...