Не для нервових! - Вчені показали, як би виглядали люди, якщо б жили на Марсі (фото)

Якби люди могли жити на Марсі, то їхні носи деформувались. Польська дизайнерка Марта Флісіковська вирішила припустити, яких змін зазнали б носи і створила відповідні моделі.

Зокрема, Флісіковська вважає, що у випадку, якщо люди почнуть жити на Марсі, то ніс людини видозмінювався у ході еволюції і залежить від того, в яких кліматичних умовах жили предки різних народів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Так, широкий і низький ніс характерний для тих, хто живе у спекотному і вологому кліматі. Вузький і високий ніс, навпаки, мають жителі холодних регіонів.

Під час роботи дизайнерка врахувала відомі на сьогодні кліматичні умови Марса і спроектувала різні варіанти носів.

На принтері вона роздрукувала 3 види, які вважає найбільш правдоподібними. Перший має дві пари ніздрів для більш ефективного зігрівання повітря. Другий ніс плоский, таким чином він менш схильний до сонячних опіків і краще підходить для частого носіння шолома. Третій – хвилястої форми, що має поліпшити резонування.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...