Не для нервових! - Вчені показали, як би виглядали люди, якщо б жили на Марсі (фото)

Якби люди могли жити на Марсі, то їхні носи деформувались. Польська дизайнерка Марта Флісіковська вирішила припустити, яких змін зазнали б носи і створила відповідні моделі.

Зокрема, Флісіковська вважає, що у випадку, якщо люди почнуть жити на Марсі, то ніс людини видозмінювався у ході еволюції і залежить від того, в яких кліматичних умовах жили предки різних народів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Так, широкий і низький ніс характерний для тих, хто живе у спекотному і вологому кліматі. Вузький і високий ніс, навпаки, мають жителі холодних регіонів.

Під час роботи дизайнерка врахувала відомі на сьогодні кліматичні умови Марса і спроектувала різні варіанти носів.

На принтері вона роздрукувала 3 види, які вважає найбільш правдоподібними. Перший має дві пари ніздрів для більш ефективного зігрівання повітря. Другий ніс плоский, таким чином він менш схильний до сонячних опіків і краще підходить для частого носіння шолома. Третій – хвилястої форми, що має поліпшити резонування.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...