Не дочекалась допомоги медика: На Київщині померла жінка (відео)

У Київській області сімейний лікар відмовила у допомозі хворій жінці, яка жила по сусідству. Причиною відмови стало те, що медик офіційно була у відпустці.

Жінка померла до приїзду швидкої медичної допомоги. Чоловік покійної Микола Буряк після її смерті написав скаргу в прокуратуру, передають Патріоти України.

За словами чоловіка, причиною смерті його дружини стала халатність лікаря. В той день, коли жінці стало погано, її син побіг до сімейного лікаря, яка живе по сусідству. Та відмовила у допомозі, а тепер і зовсім заперечує, що до неї зверталися за допомогою в той день.

"Вона сказала: не піду, я у відпустці. Поки швидка допомога приїхала, дружина померла", - розповів вдівець.

Чоловік жінки хоче, щоб медика звільнили. Але лікар досі працює в поліклініці.

П'ять років тому у покійної жінки виявили проблеми з серцем.

"Я залишився як пташка з одним крилом", - сказав чоловік.

Микола Буряк написав скаргу в район, звідти в ФАПу приїхала ціла комісія.

У місцевій амбулаторії через трагедію влаштували скандал. В поліклініці сказали, що коли лікар не подобається, треба було підписувати декларацію з іншим. Однак на все село лише один лікар.

Прес-секретар Національної служби здоров'я Інга Ткаченко розповіла, як повинні були діяти в амбулаторії, коли єдиний на село лікар йде у відпустку.

"По-перше, керівництво медичного закладу в амбулаторії безпосередньо має розмістити оголошення, написати про те, що сімейний лікар йде у відпустку на такий-то період. І його буде заміщати інший лікар, і його дані", - зазначила вона.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...