Не кращий, ніж на Шулявці: У Києві виявлено ще один "втомлений" шляхопровід (фото)

На тротуарній частині видно тріщини, а знизу багатотонну конструкцію підпирають металеві "милиці". У конструкціях шляхопроводу видно величезні розриви в бетоні, а також місця з відколотими частинами бетонних конструкцій.

Він знаходиться в Солом'янському районі на перетині проспектів Комарова і Курбаса, через залізничні колії, біля станції швидкісного трамвая "Сім'ї Сосніних", передають Патріоти України.

Ще на початку літа на шляхопроводі провели ремонт: відремонтували деформаційні шви і замінили асфальтне покриття. І зовні він виглядає дуже навіть непогано. Але, на подив столичних водіїв, які їдуть в центр Києва з Борщагівки тут постійно перекрита крайня права смуга руху і не видно робітників.

Виявляється, насправді, шляхопровід перебуває в поганому технічному стані. На тротуарній частині видно тріщини, а знизу багатотонну конструкцію підпирають металеві "милиці". У конструкціях шляхопроводу видно величезні розриви в бетоні, а також місця з відколотими частинами бетонних конструкцій.

У деяких місцях забиті дерев'яні кілки, які вже розповзаються під вагою бетону, а це означає, що міст потихеньку руйнується.

У КК "Київавтодор" повідомили, що у зв'язку з незадовільним технічним станом шляхопроводу ще в квітні цього року було видано розпорядження КМДА від 06.04.2018 під №572 про тимчасове часткове обмеження руху усіх видів транспорту на шляхопроводі, який знаходитися на перетині проспектів Комарова і Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино в Солом'янському районі столиці.

"За результатами огляду 2018 року зазначений шляхопровід потребує капітального ремонту (тому і введені обмеження проїзду транспорту в його крайній правій смузі). У той же час, не чекаючи початку капітального ремонту,під шляхопроводом був виконаний монтаж протиаварійних підтримуючих конструкцій. Ці роботи були виконані за рахунок фінансових коштів, виділених на поточний ремонт шляхопроводу, за рекомендаціями і матеріалами експертів, які проводили його огляд", - повідомили у комунальній корпорації.

Там додають, що одночасно, на замовлення "Київавтодору", проводиться розробка проектно-фінансової документації на капітальний ремонт даної споруди.

"Роботи планується почати вже на початку 2019 року. Вартість ремонту буде визначена після проходження державної експертизи", - запевнили у "Київавтодорі".

Джерело: Сегодня
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...