Не Лугандон, а Бандерштадт: В ОРДО істерика через Парад вишиванок у Маріуполі

Парад вишиванок, що пройшов 17 травня в Маріуполі викликав агресивну реакцію у ЗМІ «ДНР», які заявили про те, що участь в масовому заході могли приймати тільки «завезені».

Як передають Патріоти України, ЗМІ бойовиків пишуть: «Приезжие с Украины провели в Мариуполе «парад вышиванок». Вони відзначають в своїх матеріалах, що «множество приезжих со Львова, Киева и других городов, а также местные проукраинские активисты составили массовку для проведения марша в городе».
При цьому, вони наводять слова «жителя Маріуполя»: «Крупный промышленный центр превратили в отсталое карпатское село. Нашли, чем гордиться».
Самі ж учасники Параду вишиванок заявили, що міф про те, що в певний день в Маріуполь завозять натовп приїжджих, використовується російською пропагандою ще з 2014 року: «Шо, опять??? в прошлом году тоже такое писали)))», «И так каждый год)))))))))», «Завозили ж еще в 2014, они ж уже за 4 года местные давно)))) так шо не актуально как-то))».
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...