У публікації зроблено акцент на тому, що Варшава і Будапешт самі можуть потрапити під санкції Євросоюзу і їм буде явно не до України.
Так, новопризначений польський прем'єр Матеуш Моравецкій заявив, що на наступному тижні Європейська комісія почне процедуру проти Польщі, яка може привести до припинення права голосу країни в Євросоюзі. "Уже було прийнято рішення, що в наступну середу Єврокомісія планує почати розглядати статтю 7, то вона, швидше за все, буде запущена", - заявив глава польського уряду.
З Угорщиною складається подібна ситуація, пише автор статті. "Єврокомісія вирішила судитися з Угорщиною через змінений нею закон про освіту, який обмежує в правах зарубіжні освітні установи у цій країні. А висновки Єврокомісії взагалі звучить так, що угорський закон про вищу освіту несумісний зі свободою вищих навчальних закладів надавати послуги і відкриватися у будь-якій точці ЄС", - відзначає він. Таким чином, Угорщина може піти під санкції через дзеркальні звинувачення проти України.
Крім того, Єврокомісія також подала в суд на Польщу й Угорщину за відмову приймати у себе мігрантів у рамках визначених Брюсселем квот.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...