Не на Росію: Демонтований у Києві пам'ятник Суворову вирушає за кордон, до місць бойової слави генералісімуса

24 січня біля будівлі Київського військового ліцею імені Івана Богуна демонтували пам'ятник полководцю Олександру Суворову.

Як повідомляє прес-служба Українського інституту національної пам'яті, цей монумент планується передати в один з музеїв Швейцарії, передають Патріоти України.
«У вівторок, 29 січня, заплановано зустріч представників Міністерства оборони з військовим аташе посольства Швейцарії в Україні. За попередньою домовленістю, пам'ятник буде переданий в один з швейцарських музеїв Суворова», - розповіли в інституті пам'яті.
Повідомляється, що саме в цей день «завершиться останній похід російського полководця через Альпи». В інституті також відзначили, що пам'ятник буде перебувати в швейцарському місті Лінталь. Саме тут розташований музей Суворова, який був заснований більше 30 років тому.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...