Не наші: НАБУ заявила, що знає, хто стоїть за шпигунським скандалом у головній синагозі Києва (відео)

31 жовтня на сайті київської Єврейської громади було опубліковано заяву про несанкціоноване стеження НАБУ за центральною синагогою Києва та її прихожанами.

Бюро вивчило відеозапис, оприлюднений в мережі інтернет, і встановило, хто саме на ній зафіксований. У НАБУ заявляють, що на відео стеження за центральною синагогою Києва зафіксовані не детективи бюро, а співробітники іншого правоохоронного органу. Відповідне повідомлення опубліковано на сайті НАБУ, передають Патріоти України.

Там нагадали, що раніше в ЗМІ з'явилося відео, на якому нібито зафіксовано "стеження агентів НАБУ за синагогою в Києві". У НАБУ ще раз заявили, що їх співробітники не здійснювали візуальне спостереження за будівлею синагоги і не встановлювали ніяких пристроїв для стеження всередині приміщення.
"Бюро вивчило відеозапис, оприлюднений в мережі інтернет, і встановило, хто саме на ній зафіксований. Особи, яких ЗМІ назвали "агентами НАБУ", виявилися співробітниками іншого українського правоохоронного органу", - сказано в повідомленні.
При цьому в бюро відмовилися повідомляти, про який саме орган йдеться. "Для збереження довіри до правоохоронної системи України Бюро не називатиме, до якого саме органу належать ці особи", - пояснили в НАБУ.
Там також закликали ЗМІ не поширювати надалі недостовірну інформацію і зажадали спростувати повідомлення про причетність НАБУ до стеження за синагогою в Києві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...