18-річний хлопець створив графічну картину з зображенням хаосу, яка посіла перше місце, - передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.
"Вирішив, що саме жінка може створити з хаосу новий світ. Саме таку ідею і втілив у своїй цифровий картині. Цю роботу залишив без назви. Вирішив, що це спростить вкладений в неї зміст і символи", - розповів Сергій Сорока.
У конкурсі взяли участь студенти з України, Білорусі, РФ, Казахстану, Чехії, Індії, Естонії, Пакистану, Німеччини, Сербії, Фінляндії, В'єтнаму, Китаю та Словенії. Всього було зареєстровано 5106 робіт з 220 міст світу. У фінал вийшли 175 картин.
"Наші студенти стали кращими. Це символічна перемога, тому що на конкурсі головують члени журі з Росії. З початком війни для нас таке міжнародне визнання особливо важливо", - розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи у ВНТУ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.
"Цифровий вітер-2018" проводився з десяти заочних номінацій. Переможцями конкурсу в номінації "Двовимірна статична графіка" (вікова категорія 18-25 років) стали українці з ВНТУ з кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії. Перше місце посів Сергій Сорока, а друге місце - Наталія Копитко.
Їхати до Росії на церемонію нагородження та вручення подарунків переможці відмовилися. За словами студентів, вони воюють з РФ на освітньо-науковому фронті. "Я не потребую подарунків від ворога. Просто приємно показати Росії, що Україна краще", - пояснив Сорока.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...