"Не про те кається Леонід Данилович", - політолог

Найбільша помилка української незалежності - не відмова від ядерного статусу, як запізніло кається другий президент України Леонід Кучма, - а відмова від статусу країни, яка готова воювати.

«Для чого нам армія, якщо ми ні на кого не нападаємо?», - цей мем тримав дискурс української політики до 2014 року. Про це у своєму блозі пише український політолог і блогер Сергій Таран, передають Патріоти України.

За його словами, зараз це здається трагічної дурістю, за яку ми платимо найвищу ціну. Всі прекрасно могли бачити вчора велич військового параду на Хрещатику. Політолог вважає, що, чомусь є таке відчуття, що ми з вами точно не повторимо помилок пострадянського роззброєння.
Сергій Таран зазначає, що є одне «але». Скоро вибори, і нам знову запропонують «мир». Тільки за це треба буде забути про НАТО, пробачити «мишебрятьям», - знову відмовитися від статусу країни, яка готова за себе воювати. Кожен українець знає, що в його оточенні є друзі або знайомі, які за таку відмову готові голосувати. Важливо таким людям розповісти, що після їх голосування «миру» не буде.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...